> Mirësevini ne WWW.PETRITI.TK, ketu do gjeni gjithqka qe e kerkoni po ashtu mundë te beni reklamime te ndryshme me qmime te volitshme ,ju urojm kenaqesi dhe rahati me veb faqen tonë
MIRSEVINI

. - CHAMPIONS LEAGUE .
 

Welcome
KONTAKTONI .
LIBRI I SHENIMEVE .
BOTA E YJEVE
VIDEO MUZIKORE
SI TE KOPJONI KUR KENI TEST
FJALË TE URTA
TE DUA NE 100 GJUHË TE BOTES
CHAMPIONS LEAGUE .
MOBILA new
Titleujjj
LAJME LIVE .
FRAZA DASHURIE
SPORT - VIDEOS
PËRRALLA
hnrnrytn
LIVE - SCORE
SA TE SHPEJT E KI RRJETIN
KENGË REMIXA
MOTI
PERRALLË ME TUPAN
ADEM JASHARI
GJERA INTERESANTE
PETRITI - CHAT
fjalor-GJERMANISHT-SHQIP
DEKLARATA E PAVARËSISË
FOTO
HISTORIA SHQIPTARE
FOTO DASHURIE
POEMA TE NDRYSHME msn
SHPALLJE
MEDIAT
MP3 SHQIP
KENGË RAPSODIKE
TESTI I DASHURISË
GAME
GRIME
- SMS -
FOTO HUMORI
BARCOLETA
HASHIM THAQI
SHESË - BLEJ
PRISHTINA 1926 -1961
VIDEO - POLITIKE
INFORMATA
HARTA E KOSOVËS
PAVARËSIA E KOSOVËS
HOROSKOPI -2008
GAME 2
PUNO HARTË
arbria e eperme
TV - BOTERORE
TitleliilliFAQEN E PERGADITI 

Formacioni:

manchester chelsea M.United: Edwin van der Sar, Evra, Hargreaves, Ferdinand, Vidic, Brown, Scholes, Carrick, C.Ronaldo, Tevez, Rooney

Rezerve: Kusczak, Anderson, Giggs, Nani, O'Shea, Fletcher, Silvestre

Chelsea: Cech, Ashley Cole, Carvalho, Terry, Essien, Makalele, Lampard, Ballack, Malouda, Joe Cole, Drogba

Rezerve: Cudicini, Shevchenko, Mikel, Kalou , Alex, Belletti, Anelka

Kartona te kuq:
Didier Drogba 115

Kartona te verdhe:

Manchester United
Paul Scholes 22'
Rio Ferdinand 43'
Nemanja Vidic 111'
Carlos Tevez 116

Chelsea:
Claude Makelele 21'
Ricardo Carvalho 45'
Michael Ballack 116
Michael Essien 117


NDESHJA

25' - M. United, me golin me koke te Ronaldos kalon ne epersi me 1:0

45' - Chelsea ne minuten e fundit te pjeses se pare shenon golin e barazimit me Lampard. Rezultati 1:1


Me gjithe pozicionet e krijuara ne 90 minuteshin e ndeshjes, askush nuk arriti te shenoj goline dyte te fitores.

Filloi pjesa e pare e shteses. Loje e shkelqyer e te dyja ekipeve. Akoma vazhdon rezultati i 90 minutshit te rregullt 1:1.

Filloi edhe pjesa e dyte e shteses. Loje e shkelqyer e te dyja ekipeve por akoma ska gol te dyte, 1:1. Nese edhe ne keto minuta nuk shenohet gol, fituesin do ta percaktojne penalltite...

23:17 - Drogba merr karton te kuq. Gjithsej 8 kartona te verdhe. Loje e shkelqyer e te dyja ekipeve por akoma ska gol te dyte, 1:1. Nese nuk shenohet gol, fituesin do ta percaktojne penalltite...

23:20 - Mbaron pa gol edhe pjesa e dyte e shteses. Fillon gjuajtja e penalltive...

1:0 per Manchester me Tevez
1:1 barazon Chelsea me Ballack
2:1 shenon serish Manchester me Carrick
2:2 barazon serish Chelsea me Belletti
Ronaldo humb penallti Manchester
2:3 kalon ne epersi Chelsea me Lampard. Avantazh i madh.
3:3 barazon serish Manchester me Hargreaves
3:4 serish shenon Chelsea me Ashley Cole
4:4 serish barazohet rezultati me Nani
4:4 Terry humb penalltine per Chelsea
5:4 shenon Anderson per Manchester
5:5 i sakte eshte Kalou
6:5 shenon serish Giggs. Manchester kalon ne epersi.
6:5 Anelka gabon ...

dhe fitorja eshte e Manchester United.

Rezultati perfundimtar 7:6

GOLI I RONALDOSGOLI I LAMPARD


 

PETRIT DEMAJ


LIGA E KAMPIONEVEmanchester kampion 00:01 - Manchester United eshte fitues i Champions League. Ja golat e ndeshjes qe Albeu.com sapo i siguroi per ju ...


copyright © 2005 - 2008 by petritdemaj.page.tl
Me shkruaj ne EMAIL
ETNO ENGJUJT - Le per mua mama


Tingulli 3nt - Kalle Sonte


MIRSA KERCELLI feat GENTZ - Buzen mbi buz


Another World -Nora Istrefi


ADELINA ISMAILI -Trimit Tim


SLILLZ - Wu qa po shoh


KALTRINA SELIMI -Auto StopThis website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free