> Mirësevini ne WWW.PETRITI.TK, ketu do gjeni gjithqka qe e kerkoni po ashtu mundë te beni reklamime te ndryshme me qmime te volitshme ,ju urojm kenaqesi dhe rahati me veb faqen tonë
MIRSEVINI

. - POEMA TE NDRYSHME msn
 

Welcome
KONTAKTONI .
LIBRI I SHENIMEVE .
BOTA E YJEVE
VIDEO MUZIKORE
SI TE KOPJONI KUR KENI TEST
FJALË TE URTA
TE DUA NE 100 GJUHË TE BOTES
CHAMPIONS LEAGUE .
MOBILA new
Titleujjj
LAJME LIVE .
FRAZA DASHURIE
SPORT - VIDEOS
PËRRALLA
hnrnrytn
LIVE - SCORE
SA TE SHPEJT E KI RRJETIN
KENGË REMIXA
MOTI
PERRALLË ME TUPAN
ADEM JASHARI
GJERA INTERESANTE
PETRITI - CHAT
fjalor-GJERMANISHT-SHQIP
DEKLARATA E PAVARËSISË
FOTO
HISTORIA SHQIPTARE
FOTO DASHURIE
POEMA TE NDRYSHME msn
SHPALLJE
MEDIAT
MP3 SHQIP
KENGË RAPSODIKE
TESTI I DASHURISË
GAME
GRIME
- SMS -
FOTO HUMORI
BARCOLETA
HASHIM THAQI
SHESË - BLEJ
PRISHTINA 1926 -1961
VIDEO - POLITIKE
INFORMATA
HARTA E KOSOVËS
PAVARËSIA E KOSOVËS
HOROSKOPI -2008
GAME 2
PUNO HARTË
arbria e eperme
TV - BOTERORE
Titleliilli

DISA POEMA TE NDRYSHME

Shkruajtur

ku jane ato vajzat qr rrinin me ne,mos valle u zhduken pa i vene re ,shpresojte ktheheni perseri ta vazhdojme kete miqesi.por juve nuk ju interesonse dicka ju mungun,ju mungonzemra per miqesine tone por zemra jone vetem per miqesine tuaj mendon.ishte buku (ermal_bala)Shkruajturmezi pres te vi nata ne erresire,te shohsyte e tu ne qellin e nxire,te qetesoj shpirtin e mpire,e te them:''engjelli im,naten e mire!'' (Anonime)

Shkruajtur

ky shpiri im le te lotoj por zemren tende kurr z'do e lendoj!ne zemren time je portret i gdhendur?ne buzet e mia fiksim i cmendur. (pa titull)

Shkruajtur

Po eci ne rruge i lagur
ndoshta nga shiu i loteve tane
sa shume me mundon sot kjo rruge
aty ku u njohem dhe u ndame

Ne rrugen tone te dashur
une erdha nje dite perseri
ish mbushur me gjethe te verdha
sa e zb
(Nostalgji)

Shkruajtur nga: poeti_perlotur

Kte nate ty oi te mendoj
Castet qe kaluam bashk po kujtoj
Cdo moment lumturimi
I mbuloi trishtimi
Momente trishtimi kam ne zemer
Te urrej qe ne zemren tende ke shkruar nje tjeter emer
Neser prap do te dashuroj
Caste gezi
(poeti_perlotur)

Shkruajtur

Qetësi gjelbrim,bukuri e rrallë
Mendja fluturimthi rrëmben, kërkon,
pyetje, përgjigje dhe qetësi absolute
asgjë më shumë,
cicërrimë e zogjëve, shpresë
gjeste të buta…,shpirti pushon.

Dielli i verës do të shkëlqejë

Shkruajtur nga: Endrito

Unë erdha atje,
por ti nuk ishe…Zëri yt si akord violine
pat humbur në shushurimën
e gjetheve të funditUji i lumit vuvurinte
si një sinfoni e trishtë
dhe gurët që rrokullisësh
(KËNGË MALLI)

Shkruajtur nga: Endrito -
Në këtë natë pa gjumë vetëm heshtja më shoqëron ,
humbas në kujtimet e mia e zemra ty të kërkon ...
Të thërras ty i dashur e më përgjigjët heshtja:
pra , shoqërohemi ne dy,
heshtja dhe unë ... vetëvetja !...

Shoh hë
(PRITJA NË HESHTJE)

Shkruajtur nga: Endrito -

largesi" nje veshtrim nga larg dy sy pres ti shikoj por kjo largesi qenka e ftohte dhe veten mallkoj me kujtohet larg syve larg zemres jo s'eshte e vertete largesia eshte mall, ankth prove per dashurin e vertete. 

https://accountservices.passport.net/reg.srf?
Me shkruaj ne EMAIL
ETNO ENGJUJT - Le per mua mama


Tingulli 3nt - Kalle Sonte


MIRSA KERCELLI feat GENTZ - Buzen mbi buz


Another World -Nora Istrefi


ADELINA ISMAILI -Trimit Tim


SLILLZ - Wu qa po shoh


KALTRINA SELIMI -Auto StopThis website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free