> Mirësevini ne WWW.PETRITI.TK, ketu do gjeni gjithqka qe e kerkoni po ashtu mundë te beni reklamime te ndryshme me qmime te volitshme ,ju urojm kenaqesi dhe rahati me veb faqen tonë
MIRSEVINI

. - arbria e eperme
 

Welcome
KONTAKTONI .
LIBRI I SHENIMEVE .
BOTA E YJEVE
VIDEO MUZIKORE
SI TE KOPJONI KUR KENI TEST
FJALË TE URTA
TE DUA NE 100 GJUHË TE BOTES
CHAMPIONS LEAGUE .
MOBILA new
Titleujjj
LAJME LIVE .
FRAZA DASHURIE
SPORT - VIDEOS
PËRRALLA
hnrnrytn
LIVE - SCORE
SA TE SHPEJT E KI RRJETIN
KENGË REMIXA
MOTI
PERRALLË ME TUPAN
ADEM JASHARI
GJERA INTERESANTE
PETRITI - CHAT
fjalor-GJERMANISHT-SHQIP
DEKLARATA E PAVARËSISË
FOTO
HISTORIA SHQIPTARE
FOTO DASHURIE
POEMA TE NDRYSHME msn
SHPALLJE
MEDIAT
MP3 SHQIP
KENGË RAPSODIKE
TESTI I DASHURISË
GAME
GRIME
- SMS -
FOTO HUMORI
BARCOLETA
HASHIM THAQI
SHESË - BLEJ
PRISHTINA 1926 -1961
VIDEO - POLITIKE
INFORMATA
HARTA E KOSOVËS
PAVARËSIA E KOSOVËS
HOROSKOPI -2008
GAME 2
PUNO HARTË
arbria e eperme
TV - BOTERORE
Titleliilli


MARRË NGA LIBRI I FADIL DEMAKUT


Afërdita Demaku- këngëtare 
 
 

Bajram Demiqi-ndër mësuesit e parë
 

 

Dibran Demaku, profesor i gjuhës shqipe 
 
 

Shkolla fillore "Shotë Galica"- Abri e Epërme 
 
 
 

Varrezat e dëshmorëve 
 
 
 

Kulla e përtritur e Xhemal Abrisë 
 
 

Varrezat e dëshmorë të Abrisë 
 
 

Valdeti, Veseli dhe Afrimi 
 
 

Valdet Xhemajlaj 
 
 

Vesel Demaku 
 
 

Afrim Hajdaraj
 
 
 
 
 

Xhevat Demaku- dëshmor 
 
 
 

Bedri Demaku- dëshmor 
 
 
 

Fehmi Demiqi-dëshmor
 
 

Ata filluan luftën në Abri

Ata filluan luftën në Abri
Fehmi Lladrovci 
 
 

Besim Mala- Murrizi 
 
 
 

Rasim Kiçina 
 
 
 

Bardhec Demaku 
 
 
 

Driton Musli Demaku 
 
 
 

Ajet Demaku 
 
 
 
 
 
 

Behram Demaku
 
 

Delijajt- dhemje e lotë...

Delijajt- dhemje e lotë...
Mijëra e mijëra shqiptarë anekënd Kosovës ngushllojnë Delijajt për humbjen e më të dashurve 
 
 

Vërtetë pamje rrënçethse, kush mund t'u bëj ballë... 
 
 
 

Shkuan në amshim...
 
 

Njëzet e katër varre të reja në Llugen e Ferizit 
 
 
 

Mendohija 
 
 
 

Jeta rrjedh në familjen e Ymerit edhe pas dhjetë vdekjeve të rënda 
 
 
 

Mendohia, Valmiri... 
 
 
 

Mihanja 
 
 
 

Antigona 
 
 

Gentiana e vogël 
 
 
 

Nëna dhe gruaja e Ymer Deliut 
 
 

Adem Deliu 
 
 
 

Habib Deliu 
 
 
 

Pse s'jeton jetoni?!... 
 
 
 

Dituria e gjetur në gjirin e nënës e larë në gjak nuk deshi të rritej pa nënën 
 
 
 

Nënë e vrarë 
 
 

Valmiri me "cucllen" varur në qafë... 
 
 

Ali Deliu i therur në fyt
 
 

Abria e bërë shkrumb e hi...

Abria e bërë shkrumb e hi...
Kulla e Latif Hysenajt 
 
 
 

Kulla e Migjës Lan (Bilall Demakut)
 
 

Pas Delijajve-tragjedia tjetër në Lagjën e Muliqëve...

Pas Delijajve-tragjedia tjetër në Lagjën e Muliqëve... 
 
 
 
 
 
 
Me shkruaj ne EMAIL
ETNO ENGJUJT - Le per mua mama


Tingulli 3nt - Kalle Sonte


MIRSA KERCELLI feat GENTZ - Buzen mbi buz


Another World -Nora Istrefi


ADELINA ISMAILI -Trimit Tim


SLILLZ - Wu qa po shoh


KALTRINA SELIMI -Auto StopThis website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free