> Mirësevini ne WWW.PETRITI.TK, ketu do gjeni gjithqka qe e kerkoni po ashtu mundë te beni reklamime te ndryshme me qmime te volitshme ,ju urojm kenaqesi dhe rahati me veb faqen tonë
MIRSEVINI

. - SHESË - BLEJ
 

Welcome
KONTAKTONI .
LIBRI I SHENIMEVE .
BOTA E YJEVE
VIDEO MUZIKORE
SI TE KOPJONI KUR KENI TEST
FJALË TE URTA
TE DUA NE 100 GJUHË TE BOTES
CHAMPIONS LEAGUE .
MOBILA new
Titleujjj
LAJME LIVE .
FRAZA DASHURIE
SPORT - VIDEOS
PËRRALLA
hnrnrytn
LIVE - SCORE
SA TE SHPEJT E KI RRJETIN
KENGË REMIXA
MOTI
PERRALLË ME TUPAN
ADEM JASHARI
GJERA INTERESANTE
PETRITI - CHAT
fjalor-GJERMANISHT-SHQIP
DEKLARATA E PAVARËSISË
FOTO
HISTORIA SHQIPTARE
FOTO DASHURIE
POEMA TE NDRYSHME msn
SHPALLJE
MEDIAT
MP3 SHQIP
KENGË RAPSODIKE
TESTI I DASHURISË
GAME
GRIME
- SMS -
FOTO HUMORI
BARCOLETA
HASHIM THAQI
SHESË - BLEJ
PRISHTINA 1926 -1961
VIDEO - POLITIKE
INFORMATA
HARTA E KOSOVËS
PAVARËSIA E KOSOVËS
HOROSKOPI -2008
GAME 2
PUNO HARTË
arbria e eperme
TV - BOTERORE
Titleliilli


 SE SHPEJTI SHUMË INFORMATA

Tung, shes foto aparating Canon PowerShot G9

me shume per kete foto aparat mund te lexoni ketu: http://www.dpreview.com/reviews/canonG9/

nese jeni te interesuar ta bleni, me kontaktoni ne e-mail adresen: niki10cc@gmail.com

Popularity: 10% [?]

Comments (2)

 

Electronic Dictionary

Posted on 06 May 2008 by dârdha

http://www.franklin.com/estore/dictionary/RDC-525/

Shes Fjalorin Electronik Franclin Dictionary, me shume info per fjalorin, mund ti gjeni ne linkun me siper

cmimi 30 Euro

044 60 98 06

http://images.sharperimage.com/all/en/images/products/fk106_pip.jpg

Popularity: 11% [?]

Comments (0)

Tags:

Canon PowerShot A640 10MP

Posted on 26 April 2008 by dârdha

Shes Foto Aparatin Canon PowerShot A640 10MP

044 60 98 06

Aparati eshte ne gjendje te rregullt, me te gjitha pajisjet shtese, me fakture qe eshte blere ne Londer.

me shume per kete aparat, lexoni ne http://www.amazon.com/Canon-PowerShot-Digital-Camera-Optical/dp/B000HARTYI

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41EBS83V8TL._SL500_AA280_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/412Q9F1WC3L._AA280_.jpg

Popularity: 17% [?]

Comments (0)

 

PC DELL INSPIRON 530s

Posted on 25 April 2008 by dârdha

Ne shitje PC DELL INSPIRON 530s, me monitorin flat 19”, kompjuter i ri !!!
Informatat e konfigurimit si dhe foton e kompjuterit mund t`i gjeni me posht.

Per informata me te hollesishme, si dhe per cmimin e kompjuterit ne fjale Ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni ne e-mail adresen time: niki10cc@gmail.com

Me shkruaj ne EMAIL
ETNO ENGJUJT - Le per mua mama


Tingulli 3nt - Kalle Sonte


MIRSA KERCELLI feat GENTZ - Buzen mbi buz


Another World -Nora Istrefi


ADELINA ISMAILI -Trimit Tim


SLILLZ - Wu qa po shoh


KALTRINA SELIMI -Auto StopThis website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free