> Mirësevini ne WWW.PETRITI.TK, ketu do gjeni gjithqka qe e kerkoni po ashtu mundë te beni reklamime te ndryshme me qmime te volitshme ,ju urojm kenaqesi dhe rahati me veb faqen tonë
MIRSEVINI

. - SHPALLJE
 

Welcome
KONTAKTONI .
LIBRI I SHENIMEVE .
BOTA E YJEVE
VIDEO MUZIKORE
SI TE KOPJONI KUR KENI TEST
FJALË TE URTA
TE DUA NE 100 GJUHË TE BOTES
CHAMPIONS LEAGUE .
MOBILA new
Titleujjj
LAJME LIVE .
FRAZA DASHURIE
SPORT - VIDEOS
PËRRALLA
hnrnrytn
LIVE - SCORE
SA TE SHPEJT E KI RRJETIN
KENGË REMIXA
MOTI
PERRALLË ME TUPAN
ADEM JASHARI
GJERA INTERESANTE
PETRITI - CHAT
fjalor-GJERMANISHT-SHQIP
DEKLARATA E PAVARËSISË
FOTO
HISTORIA SHQIPTARE
FOTO DASHURIE
POEMA TE NDRYSHME msn
SHPALLJE
MEDIAT
MP3 SHQIP
KENGË RAPSODIKE
TESTI I DASHURISË
GAME
GRIME
- SMS -
FOTO HUMORI
BARCOLETA
HASHIM THAQI
SHESË - BLEJ
PRISHTINA 1926 -1961
VIDEO - POLITIKE
INFORMATA
HARTA E KOSOVËS
PAVARËSIA E KOSOVËS
HOROSKOPI -2008
GAME 2
PUNO HARTË
arbria e eperme
TV - BOTERORE
Titleliilli

5 prill 2008

shes makinen Nissan paatrol turbo d po ban edhe me ndrrime per info lajmrohi ne tel ose ne email

suharek; Tel. 049496705 e-mail: therand_a@hotmail.com

Shes Golf 2

4 prill 2008

Shes Golf 2 Dizel , urgjentisht Cmimi i volitshem 1800 euro, ju mirepres. Golfi eshte me 5 dyer , ne gjendje shume te mire.

Prishtinë; Tel. +3744 253 367 e-mail: sony_edison@hotmail.com

shes

3 prill 2008

shes pasat 1.8 benz viti 1999 ngjyr e zez metalike i regjistruar per her te par ne kosov ne 2007 qmimi 8000 euro

therande; Tel. 044133671 e-mail: veliag36@hotmail.com

Shes Opel Omega

3 prill 2008

Opel Omega 2.0i A modeli (diamant ) Viti 1990, Mbyllje qendrore, pasqyret , elektronik,fellne,ngjyra e kuqe metalike,,4 goma te reja M+S me 2 vite garancion rexhistrim deri Nentor 2008 Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi fiks 1400 euro ; Tel. 044626099 e-mail: lavdimaliu@hotmail.com

; Tel. 044626099 e-mail: lavdimaliu@hotmail.com

Blej Astra

3 prill 2008

kerkoj nje Opel Astra 1.4-16 B me tabela ks vetura duhet te jet ne gjendje te mire po edhe nese eshte e aksidentuar nuk prish pune . Qmimi1200-1500 nvaret ka mjeti te interesuarit le tme shkruajn ne e-mail goni

mitrovice; Tel. 044888580 e-mail: snoop_ag@hotmail.com

Shes terrtaqin Motikultivatorin

2 prill 2008

terrtaqi esht ne gjendje te mie posedon te gjitha mjetet e nevojshme pllugun-frezen-pompen per uitje-rimorkion si dhe ka dy goma rezerv qmimi 900 euro por i diskutushem ose bej ndrrim me motorr deri ne 750 cc

Llapnasell; Tel. 044 751 215 e-mail: bujku_2000@hotmail.com

Shes makinen

1 prill 2008

Shes veturen Renault 19 viti i prodhimit 1992 Diesel 1.9 ,shume ekonomik ,dhe 6 muaj regjistrim 5 dyer.Per cdo info mund te me shkruani ose te therrisni ne nr te tel.Cmimi i arsyeshem.

Prishtine; Tel. 044245687 e-mail: airborne900@hotmail.com

Shitet BMW E36 2.0 B/ Delfin

1 prill 2008

BMW E36 2.0 B/Delfin, Viti/'91, e zeze, Audio/MP3/Pioneer, Fellne/MOMO, Enterier/ lekure/ KLIME Cmimi fillestar: 3150 euro- mundesi ndrrimi Hilmiu

Prishtine; Tel. 044 377 750 e-mail: hilmioto@hotmail.com

Shes veturem

1 prill 2008

Shes automjetin opel astra caravan 1.7 turbo dizel interkuler ngjyr te kuqe (te vizlluar) pa korozion viti i prodhimit 1993 targa -ks- Qmimi 3500euro mund te behet edhe ndrrim.

Ferizaj; Tel. 044619873 e-mail: mendi1994@hotmial.com

lancia

1 prill 2008

qmimi 18 mije euro edhe mujna me marr veshje per qmim

llapushnik; Tel. 044198515 e-mail: sowrann@msn.com

Shes

1 prill 2008

Shes opel vectra viti 90 1.8 regjistrim po, ne gjendje shum te mir ngjyr vishnje pa korizjon qmimi 1500

Kosov; Tel. 044 194-963 049194963 e-mail: kasimi_17@hotmail.com

shes veturen Mercedes A-190

1 prill 2008

viti 2000 me ks me rexhitrim nji vjet km-93000 arsyja e shitje eshte se po shkoj jashte.

Prishtine-ulpiane; Tel. 044 137 393 e-mail: surigana.ilire@live.com

shes

31 mars 2008

shes sutomjetin opel astra caravan 1.7 turbo dizel interkuler viti i prodhimit 1993 targa -ks- . Qmimi 3500euro mund te behet edhe ndrrim

ferizaj; Tel. 044619873 e-mail: mendi1994@hotmial.com

Blej vetur

31 mars 2008

Blej vetur Golf 3 disel ose benzin mundsisht te mos jet ngjyr e kuqe te jet i rujtun mir qmimi te jet deri 3000 Euro

Gjilan; Tel. 049864158 e-mail: shkelqimi_gl@hotmail.com

shes audi 80

31 mars 2008

shes audi80 benzins dhe plinin e ka te montuar ne itali,viti prodhimit 1989,ngjyra e bardh,qmimi 1900euro.kontkat telefoni 044681161

kosov; Tel. 044681161 e-mail: albani1000@hotmail.com

Kerkoi vetur

31 mars 2008

Kerkoi nje vetur, te jet shume ekonomike, diesel dhe te mos jet me e shtrenjt se 1500 euro.

Prishtine; Tel. e-mail: egla.ntina@yahoo.com

Shitet vetura Gollf2

31 mars 2008

Gollf II TD 1.6 5 dyer ngjyre e kalter metalike viti i prodh. 1988 fellne regjistrim deri ne Gusht ne gjendje te mire. Cmimi: 2250euro Flm.

Prishtine; Tel. 044 128 087 e-mail: lum_dumoshi@hotmail.com

Gollf 2

31 mars 2008

Shes Gollf 2 1.6 TD ne gjendje te rregullt. Cmimi 2250 euro viti i prodhimit 1988 ngjyre e kalter metalike, ka fellne, 5 dyer, regjistrim deri ne Gusht Flm.

Prishtine; Tel. 044 128 087 e-mail: lum_dumoshi@hotmail.com

Kerkoj

31 mars 2008

Kerkoj Opel corsa viti 1995-1998 ne KS deri ne 2700 Euro, ose Golf 3 qmimi deri ne 3000 Euro ose Golf 2 TDI Viti 1990-1992 Deri ne 2200 Euro.

Prishtin; Tel. 044-425-204 e-mail: burimbuqaj@hotmail.com

Shes kamionin

31 mars 2008

Shes kamionin transporter te tipit TAM, prodhim i vitit 1990, ngjyre portokalli. Te interesuarit te lajmerohen ne numrin: 044 309 224

Skenderaj; Tel. 044309224 e-mail: festim6@hotmail.com

Kerkoj nje veture automatike

31 mars 2008

kerkoj nje veture automatike,te jete ne gjendje te rregullt,dhe qmimi te jete jo me i lart se 2500 euro.

peje; Tel. e-mail: dile_74@hotmail.de

shes opel vectra

30 mars 2008

shes opel vectra 20 viti prodhomit 91 me ks pa regjistrim qmimi sipas marrveshjes edhe bojm ndrrim

therande; Tel. 044593986 e-mail: bossi1980@hotmail.com

shes veturen Mercedes Benz 190D

29 mars 2008

shes veturen Mercedes Benz 190D me 5 shpejtesi ,alarm, mbyllje central,ngjyra e metalike viti i prodhimit 1987 ,me regjistrim te pare me 1997 ne Gjermani ,çmimi 3500 euro ,ne gjendje shume te mire ,karrikat me ajr

prishtine; Tel. 044/115-835 e-mail: uranbgu@hotmail.com

shes automjetin Golf 3 1992

29 mars 2008

shes automjetin Golf 3 1992 ,ngjyra e bardhe kater dyer, Benzin dhe plin, regjistrim deri me 26.03.2009, mbyllje centrale, ne gjendje shume te mire çmimi 3500 euro, mund te shihni veturen qdo dite pas ores 17.00

prishtine; Tel. 044/115-835 e-mail: uranbgu@hotmail.com

Shes

29 mars 2008

Shes Audi A4 Tdi(DI tkuqe) 115 PS viti 99 e kuqe,96000km,6 shpejtsi,quattro,lkur recaro,xenon,navigacion,qmimi 11.000

prishtin; Tel. 044,347300il e-mail: ilsani@laive.com

shes automjetin lancia thesis

29 mars 2008

shes automjetin lancia thesis viti i prodhimit 2004 ne gjendje te rregullt eshte

llapushnik; Tel. 044-198-515-049-699-279 e-mail: sowrann@msn.com

MERCEDES E 200

28 mars 2008

SHES MERCEDES E 200 DIESEL,VITI 1994,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ALARM,ABS,REGJISTRIM DERI NE SHKURT 2009 CMIMI 5900 EURO BEJ NDERRIM ME VETURE ME TE LIRE

PRISHTINE; Tel. 049600082 e-mail: HMUSTAFA@HOTMAIL.COM

shes mercedes

28 mars 2008

Mercedes Benz 190 diesel,ne gjendje shume te mire,regjistrim deri me 17.01.2009,CMIMI 3200

prishtine; Tel. 049600080 e-mail: bajtafa@gmail.com

kerkoj

28 mars 2008

krkoj nje vetur golf 4 tdi tejet i rujten kerri fellgat emira dhe te jet jo shum kilometra dhe qmimi te jet i volitshem .ju lutem sa ma shpet te kontaktojm tung negjati

gjakov- korenic; Tel. 044859645 e-mail: massari_gjk@hotmail.com

lancia thesis

28 mars 2008

shitet lancia thesis 2.4 jtd multijet viti 2004 km 109.000 diesel full optional navigation satelitor mbrenda lekure

llapushnik; Tel. 044 198515 e-mail: artani20_20@hotmail.com

SHES: OPEL ASTRA

28 mars 2008

Shes veturen Opel Astra caravan 1.7 Diesel. Vetura eshte ne gjendje shume te mire. Ka ngjyre vishnje te shkelqyer, fellne alumini. Si brenda ashtu edhe jashte eshte e mirembajtur. Per here te pare eshte regjistruar ne KS ne vitin 2005 dhe une jam vozitesi i pare i saj. Ka 210.000 km te kaluara. Cmimi 2700 euro i diskutueshem.

Prishtine; Tel. 044/402-916 e-mail: artani_rtk@hotmail.com

kerkoj matorr te opell kadet gsi 16 v turbo

28 mars 2008

kerkoj nje matorr te opel kadett gsi 16 ventil turbo dhe te jet irujten matorri tung nga ademi nese ka kush mund te thirrni ne ket numer tel 044-660-883

gjakov- korenic; Tel. 044660883 e-mail: demi_gjk@hotmail.com

shes

28 mars 2008

shes passat '89, 1.8 injection, hidraulik. i regjistruak ks i ka skaduar afati. cmimi 1700

rahovec; Tel. 044 366-308 e-mail: enko8@hotmail.com

Shes kamjonin Kiper

27 mars 2008

shes kamjonin Kiper te tipit IVECO 33360 viti 1989 4 aks ne gjendje shum te mir per me shum informata 044.175.008--049.175.008

Skenderaj; Tel. 044 175 008--049 175 008 e-mail: noni_noni79@hotmail.com

Blej VW Passat mbi 1999 1.9 TDI

26 mars 2008

Blej VW Passat mbi 1999 1.9 TDI me cmim te volitshem.

Prishtine; Tel. e-mail: dr.biosi@hotmail.com

Reno Clio 1.2

26 mars 2008

Shes Reno Clio 1.2 . Viti 1992 i prodhimit. Rejgistruar ne KS . Ngjyre e kuqe n gjendje t rregullt teknike. Shume Ekonomik . Cmimi i volitshem .

Prishtine; Tel. 044 22 55 85 e-mail: ruka_vis@hotmail.com

fehmi

26 mars 2008

Shes Reno Clio v. p. 2003, 80000km ne gjendje te shkelqyeshme, cmimi 6800 Euro.

Prishtinë; Tel. 044/167-077 e-mail: grajqevci@hotmail.com

shes opel astra

25 mars 2008

shes opel astra viti i prodhimit dhjetore 1991,ngjyre te kuqe,me tabela ks nga viti 1999 e voziture vetem nga nje person ne gjendje fantastike pa korozion etj.qmimi 3000euro.

prishtine; Tel. 044 650 624 e-mail: wirus_266@hotmail.com

Opel Omega ne shitje

25 mars 2008

Opel Omega 2.0i A modeli (diamant ) Viti 1990, Mbylljeqendrore, pasqyret , elektronik,fellne,ngjyra e kuqe metalike,,4 goma te reja M+S me 2 vite garancion rexhistrim deri Nentor 2008 Vetura eshte ne gjendje te rregullt. qmimi 1700 euro ( i negociushem)

; Tel. 044626099 e-mail: lavdimaliu@hotmail.com

shes

25 mars 2008

shes kombin ford transit furgon viti prodhimit 1995 dizel 2.5 ne gjendje shum te mir ngjyra e kuqe extra alarm central muzik abs srs airbage hidraulik per me shum info tel 044 376 298

gjilan; Tel. 044 376 298 e-mail: donat_aliu@hotmail.com

Blej Opel Zafira, Sharan ose Reno Espace 7 ulese

25 mars 2008

Blej Opel Zafira, VW Sharan ose Renault Espace, (7 ulese) me çmim te volitshem.

Prishtine; Tel. 044391393 e-mail: jusbosh@hotmail.com

shes mercedes

24 mars 2008

shes autoveturen e tipit mercedes 190e ngjyr te barrdh vetura esht me tabela ks ne gjendje te rregullt munt te bej ndrrim me ndoj vetur te tipit vw munsisht dizel mund tju qoj fotot ne ket imel adres ju mirpres

deqan; Tel. e-mail: www.miroci8@hotmail.com

gollf 2

24 mars 2008

Shes gollf 2 diesel,viti i prodhimit 1988 ngjyre hiri metalike,me dy dyer,regjistrim nje vit,ne gjendje te mire teknike,qmimi 1900 euro por eshte i diskutueshem.Bej edhe ndrrim me ndonje opel astra.

prishtine; Tel. 044 312 911 e-mail: fida.zz@gmail.com

shes vectren

24 mars 2008

shes vectren 2.0 benzin viti i prodhimit 1989 ngjyr te kaltert regjistrimi i ka dal 06.03.2008 është ne gjendje te rregullt asht e rujtne nuk ka korizion dhe qmimi asht sipas marrveshjes per informata me te hollsishme kontaktoni ne numrin e telefonit 044201571 vectra gjendet ne fshatin bujan komuna lipjan.

lipjan; Tel. 044201571


=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=
Me shkruaj ne EMAIL
ETNO ENGJUJT - Le per mua mama


Tingulli 3nt - Kalle Sonte


MIRSA KERCELLI feat GENTZ - Buzen mbi buz


Another World -Nora Istrefi


ADELINA ISMAILI -Trimit Tim


SLILLZ - Wu qa po shoh


KALTRINA SELIMI -Auto Stop